Gera szép gólt emelt, Nyíregyházán nyert a Diósgyőr

9 órája ezelőtt 27

bohócdoktor szja 1% felajánlás

A vendégek nem bíztak semmit a véletlenre és már a 14. percben vezetést szereztek, Gera jobb oldali beadását követően Edomwonyi volt eredményes (0-1).

Óriási nyomást helyezett a hazai csapat az ellenfélre, de játékosai mindent kihagytak. Myke Ramos és Toma a kapufát találta el, a 40. percben Sentic kapus mutatott be egy nagy bravúrt, és amikor már a diósgyőriek utolsó embere sem tudott segíteni, akkor Keita hatalmas ziccerben a kapu mellé fejelt.

A mutatott játék alapján bizakodhattak a nyírségi drukkerek, ám a második játékrész tragikusan indult, a 46. percben Gera került helyzetbe, lövése ugyan lepattant az egyik védőről, ám a visszacsorgó labdát a 16-osról csodálatosan emelte a kapuba, Tóth kapusnak esélye sem volt (0-2).

The post Gera szép gólt emelt, Nyíregyházán nyert a Diósgyőr first appeared on Rangadó.

Hírek, információk, naprakészen! Hírek, érdekességek, Neked!