Kilencgólos hátrányról jutott Final Fourba a Kiel kézicsapata

2 hete ezelőtt 9

bohócdoktor szja 1% felajánlás

A németek már a félidőben ötgólos előnyre tettek szert (17-12), és ugyan a vendégek feljöttek négy gólra, a Kiel 24-20-ról egy 7-1-es szériával az 58. percre már továbbjutásra álltak.

Az utolsó két és fél percben nem született gól, így a hazaiak hatalmas bravúrral megőrizték előnyüket (31-21), és biztosították helyüket a kölni Final Fourban.

Wir haben zusammen die Wunderino Arena abgerissen, wir haben zusammen das Wunder geschafft, wir fahren zusammen nach Köln! 🖤🤍 #WirSindKiel #NurMitEuch #ehfcl pic.twitter.com/yJoHx7nBpG