Schäfer András gólpasszal ünnepelte 50. meccsét az Union Berlinben

1 hét ezelőtt 15

bohócdoktor szja 1% felajánlás

Az Union Berlin vasárnap 4-3-ra kikapott hazai pályán a szintén kieséstől fenyegetett Bochumtól  a német labdarúgó-bajnokság 32. fordulójában.

A berliniek már a félidőben már háromgólos hátrányban voltak, a 63. percben azonban egy gólra csökkentették a különbséget. Ezt követően egy labdaszerzés után Schäfer András, aki 50. alkalommal lépett pályára a csapatban, Chris Bediát hozta kihagyhatatlan helyzetbe.

SÉFI ASSIST! 🔥

pic.twitter.com/1MojnMG6aa

— Hungarian Football Xtra (@HunFootballXtra) May 5, 2024

A magyar középpályást a 70. percben lecserélték, az Union pedig nem tudott egyenlíteni, de 4-2 után megint felzárkózott egy gólra.

Egy másik Bundesliga-meccsen a Leverkusen 5-1-re nyert Frankfurtban, ezzel  idénybeli 48. tétmérkőzését is veretlenül lejátszotta és beállította a Benfica csúcsát. A portugál együttes 1963 decembere és 1965 februárja között 48 tétmérkőzésen nem talált legyőzőre valamennyi sorozatot figyelembe véve.

The post Schäfer András gólpasszal ünnepelte 50. meccsét az Union Berlinben first appeared on Rangadó.

Hírek, információk, naprakészen! Hírek, érdekességek, Neked!