Kínszenvedősen indult, de nyerni tudott Kazahsztánban az U21-es válogatott

1 hónap ezelőtt 27

bohócdoktor szja 1% felajánlás

A magyar U21-es válogatott 3-0-ra győzött Kazahsztán vendégeként az Európa-bajnoki selejtezősorozatban. A csapatnak ez a harmadik győzelme volt az eddig lejátszott hét meccsén – egy döntetlenje és három veresége van még.

Nem játszott jól a magyar válogatott az első bő félórában, ezt egy hatalmas kazah helyzet is bizonyította, ami szerencsénkre kimaradt. Úgy tűnik, ez felrázta a csapatot, egy szép támadás végén Kosznovszky szerzett vezetést (videón a találat), majd a második félidő elején Kerezsi duplázta meg az előnyt (videó a gólról). A kétgólos előny megnyugtatta Szélesi Zoltán csapatát, amely még egy kapushibát követően Bényei révén betalált, így 0-3 lett a vége – háromszor találta el Magyarország a kaput, mind a háromból gól lett.

A magyar válogatott a negyedik helyen áll a csoportjában, három pont a hátránya a spanyol, skót, belga hármas mögött, de a riválisok kevesebb mérkőzést játszottak.